אבטחת מידע

ציוד מחשוב הIT  משפר את חיי היומיום שלנו, הנראים ואלו שאינם נראים. האתגר של חברות היום הוא להבטיח שכל רשומות הנתונים והמידע האגור בציוד ה IT יושמד או ימחק באופן יסודי, במקצועיות, תחת השגחה ותיעוד. אתגר זה מורכב עוד יותר נוכח המגוון הרב של ההתקנים המכילים מידע רגיש והמידע הרב והמגוון המצוי בהם. שורו מספקת ללקוחותיה תהליך מאובטח ואמין של השמדת נתונים הן באתר הלקוחות והן במתקן שורו. כמו כן מספקת החברה אסמכתא המאשרת את השמדת הנתונים.

חברת שורו מציעה פתרונות להשמדה/ גריטה טוטאלית של התקני מיחשוב המכילים מידע במגוון חלופות, הן בבית הלקוח והן באתר שורו, וכולם תחת תקני אבטחה מחמירים.

שירותי גריסה (Shredding)

הפתרון היעיל והמהיר ביותר להשמדה מוחלטת של המידע הנאגר בהתקנים אלקטרוניים המכילים מידע הוא השמדת החומרה באמצעות גריסת החומר לחלקיקים קטנים, ללא יכולת לשחזרם.

חברת שורו מציעה שירותי גריסה הן במפעל החברה בפ"ת והן באמצעות מגרסה ניידת ייעודית לגריסה באתר הלקוח.

שירות מחיקה (Wipping)

מחיקת המידע האגור בדיסקים באמצעות מערכת ייעודית Blancco  שהפכה לסטנדרט המוביל בתעשייה.

ה- Blancco הינה מערכת המחיקה היחידה העומדת בכל תקני האבטחה והתעשייה המקובלים, ואשר מקובלת על עשרות ארגונים וסוכנויות ממשלתיות ברחבי העולם. היתרון הכלכלי בפתרון זה הוא האפשרות לעשות שימוש מחדש בדיסקים המחוקים. 

הפתרון תומך בכל סוגי הדיסקים הקשיחים, SATA ו- SSD, הן של מחשבים נייחים וניידים והן בכל מגוון הדיסקים של שרתים (Servers). 

נטרול דיסקים (Degausser)

ברשות החברה מערכת קומפקטית וניידת לנטרול והשמדה מוחלטת ומהירה של דיסקים קשיחים (נייחים וניידים) באתר הלקוח. פתרון זה אינו מאפשר שימוש מחדש בדיסק הקשיח.

בכדי לוודא באופן מוחלט כי כל הדיסקים וההתקנים המכילים מידע הושמדו, אנו ממליצים ומציעים תיעוד הגריטה עפ"י סיריאליים לחברות המעוניינות בכך.

חברות המעוניינות לפקח על תהליך המחיקה ו/או ההשמדה בכל אחת מהתהליכים הבאים, רשאיות לשלוח נציג מטעמם אשר ילווה ויפקח על תהליך הגריסה.

דיסקים אשר נגרסו מועברים לתהליך מחזור חומרים סביבתי לשם מיצוי המתכות. 

בגמר תהליך המחיקה וההשמדה מונפק ללקוח אישורי השמדה ומחזור, ברמת פירוט עפ"י דרישת הלקוח.

מה הנזק לחברה אם הסודות המסחריים שלה מתגלים?

מהו הנזק הכלכלי לארגון אשר פרטים אישיים של לקוחותיו זלגו והגיעו לידיים לא נכונות ?

זליגת מידע רגיש של הארגון עלולה להביא לפגיעה ממשית במוניטין החברה או בנכסיה ועלולה לחשוף את החברה לתביעות ולקנסות.

ציוד מיחשוב ( IT ) משפר את חיי היומיום שלנו, הנראים ואלו שאינם נראים. האתגר של חברות היום הוא להבטיח שכל רשומות הנתונים והמידע האגור בציוד ה IT יושמד או ימחק באופן יסודי, במקצועיות, תחת השגחה ותיעוד. אתגר זה מורכב עוד יותר נוכח המגוון הרב של ההתקנים המכילים מידע רגיש והמידע הרב והמגוון המצוי בהם. שורו מספקת ללקוחותיה תהליך מאובטח ואמין של השמדת נתונים הן באתר הלקוחות והן במתקן שורו. כמו כן מספקת החברה אסמכתא המאשרת את השמדת הנתונים.

חברת שורו מציעה פתרונות להשמדה/ גריטה טוטאלית של התקני מיחשוב המכילים מידע במגוון חלופות, הן בבית הלקוח והן באתר שורו, וכולם תחת תקני אבטחה מחמירים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אנו בטוחים שנוכל לעזור לכם למצוא את השירות המתאים לכם!
השאירו פרטים ויועץ מטעמינו ישוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן