מידע נוסף על תהליך הגריסה

התקני זיכרון, כגון דיסקים קשיחים (Disk Drives / Hard Disks) , התקני זיכרון, רכיבים, כרטיסים אלקטרוניים, מערכות אלקטרוניות, התקני זיכרון ניידים- כל אלו אוגרים בתוכם מידע עסקי או מסווג אשר הארגון איננו מעוניין שידלוף ויגיע לידיים לא נכונות.

הפתרון היעיל והמהיר ביותר להשמדה מוחלטת של המידע הנאגר בהתקנים אלקטרוניים הוא השמדת החומרה באמצעות גריסת החומר לחלקיקים קטנים, ללא יכולת לשחזרם.

בשורו אנו מבצעים השמדת מדיה ואבטחת מידע ע"י שירותי גריסה הן במפעל החברה בפ"ת והן באתר הלקוח, עפ"י תקני אבטחה מקובלים בתעשייה.

חברות המעוניינות בגריסה במפעל שורו, יכולות לפקח על תהליך הגריסה וההשמדה על ידי שליחת נציג מטעמם, אשר ילווה ויפקח על תהליך הגריסה.

הגריסה במפעל מתבצעת באמצעות מגרסה ייעודית מתקדמת, הגורסת את הדיסקים לחלקיקים קטנים מבלי יכולת לשחזרם.

כאשר הלקוח מעדיף גריסה אצלו במתחם, או בקרבת החברה, אנו משנעים מערכת גריסה ניידת, על גבי משאית ייעודית של חברת שורו.

המגרסה הניידת מיועדת לגרוס דיסקים קשיחים של מחשבים ושרתים, מסוג SATA ומסוג  SSD כמו גם התקני זיכרון מסוג דיסק-און-קי, כרטיסי זיכרון, טלפונים ניידים וכיו"ב. החומר הגרוס המתקבל לאחר הגריסה יכול להיגרס בשנית.  הוא משולב ומתערבב עם יתר החומרים הגרוסים המתקבלים במפעל ממקורות שונים.

בסופו של תהליך הגריסה התוצרים מיוצאים למפעל מחזור בחו"ל להשמדה וזיקוק.

בהתאם לדרישות בינ"ל בתחום ה ITAD ואבטחת מידע בכל הקשור לדיסקים קשיחים והתקני זיכרון שהגיעו לסוף דרכם, אנו בשורו מספקים וממליצים על שירות הכולל תיעוד של כל התקן הנגרס ברמת המספור הסריאלי בכדי שיהיה תיעוד מסודר ברמת הפריט.

הליך הגריסה וההשמדה הן במפעל שורו והן באתר הלקוח, מפוקח ומבוקר באופן מלא ובגמר התהליך מונפק ללקוח אישור השמדה ומיחזור בהתאם לרגולציה סביבתית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם:

רגע לפני
שאתם
עוזבים...
אנו בטוחים שנוכל לעזור לכם למצוא את השירות המתאים לכם!
השאירו פרטים ויועץ מטעמינו ישוב אליכם בהקדם
דילוג לתוכן